لینک خرید فایل{پروپوزال حجم پولشویی در اقتصاد ایران}

لینک خرید فایل /پروپوزال حجم پولشویی در اقتصاد ایران/ اِن وای|لینک خرید فایل|42079332|nyw42077053|نمونه پروپوزال پولشویی,پروپوزال در مورد پولشویی,دانلود پروپوزال پولشویی,ابعاد مختلف پدیده پولشویی,آثار اقتصادی پولشویی,تاثیر پولشویی بر مصرف,آثار اجتماعی و سیاسی پولشویی,تخمین روند حجم پول های کثیف در ایران,تاثیر پولشویی بر مصرف در اقتصاد
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پروپوزال حجم پولشویی در اقتصاد ایران آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

هدف از این پروپوزال بررسی حجم پولشویی در اقتصاد ایران می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات54حجم89/659 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

دلیل مصطلح شدن واژه پولشویی به فرآیندی برمی‌گردد که در آن وجوه کثیف و نامشروع با عبور از مجاری و صافی‌های پولی و مالی مختلف، پاک و تطهیر می‌شود. در این حالت، وجوه با منشأ غیرقانونی وارد فرآیندهای پیچیده و متعددی می‌شود، به طوری که با عبور از هر مرحله، ردیابی ریشه‌های اصلی آن به مراتب دشوارتر می‌شود. این اصطلاح نخستین بار در جریان رسوایی واترگیت در سال 1973 میلادی رواج یافت و در سال 1982 در یکی از دادگاه‌های آمریکا به حوزه‌های حقوقی و متون قانونی وارد شد و از آن پس در سطح گسترده‌ای به کار رفت (چایکین ، 1992).


ﭘﻮﻟﺸﻮﻳﻲ ﻋﻤلأ در تمامی کشورها در ﺳﻪ ﻓﺎز اﻧﺠﺎم ﻣﻲﺷﻮد و ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ ﻗﻮاﻧﻴﻦ و ﻣﻘﺮرات ﻛﺸﻮرﻫﺎ و ﻧﻴﺰ ﺑﺴﺘﻪ ﺑﻪ وضعیت ﺑﺎزارﻫﺎ ﻫﺮ ﻳﻚ از این ﻓﺎزﻫﺎ ﻣﻲﺗﻮاﻧﺪ ﺑﻪ ﻋﻨﻮان روش ﻋﻤﺪه ﺗﻠﻘﻲ شود. عمده ترین روش عبارت است از خرد کردن عواید حاصل از جرایم سازمان یافته و انتقال این مبالغ از حساب های تودرتو و انتقال آنها به حساب های مادر. این شیوه عمدتأ توسط عاملین خرید و فروش موادمخدر در کشورهای مختلف استفاده می شود. روش دیگری که توسط پولشویان استفاده می شود استفاده از بخش مالی و بخش واقعی اقتصاد است و در نهایت روش-هایی هستند که تحت عنوان سایر در اینجا دسته بندی شده اند.

این نوشتار پروپوزال در مورد پولشویی و با عنوان بررسی حجم پولشویی در اقتصاد ایران می باشد.


فهرست مطالب


فصل اول: کلیات 1
1 - 1 مقدمه 3
1 - 2 ضرورت انجام تحقیق 4
1 - 3 دوره زمانی مطالعه 5
1 - 4 سؤالات تحقیق 5
1 - 5 محدودیت های تحقیق 5
1 - 6 روش تحقیق 5
1 - 7 چگونگی جمع آوری داده ها و اطلاعات 6
1 - 8 جمع بندی 6

روش تحقیق
3 - 1 مقدمه
3 - 2 معرفی الگو و روش تحقیق
3 - 2 - 1 - مدل مفروض یا تدوین شده
3 - 2 - 2 - مدل استقلال
3 - 2 - 3 - مدل اشباع شده
3 - 2 - 4 – شاخص های برازش مطلق
3 - 2 - 5 – شاخص های برازش تطبیقی
3 - 2 - 6 – شاخص های برازش مقتصد
3 - 3 آزمون های سری زمانی
3 - 3 - 1 - آزمون ایستایی
3 - 3 - 2 - آزمون همجمعی
3 - 4 جمع بندی

منابع


"

مطالب دیگر:
🔑پاورپوینت تصاویر وصله میلگرد به دو روش فورجینگ و کوپلینگ🔑پاورپوينت سمينار آموزشی E.R.P🔑دانلود پاورپوینت گیاه سیر 🔑دانلود پاورپوینت گود برداری و سازه های نگهبان 🔑دانلود پاورپوینت شیوه های برقراری ارتباط با نوجوانان🔑دانلود پاورپوینت مدیریت زنجیره تامین پایدار 🔑دانلود پاورپوینت آشنایی با وبسایت Sciencedirect🔑دانلود پاورپوینت معماری کاخ های پهلوی🔑دانلود پاورپوینت مدیریت انگیزش در سازمان ها و اهمیت آن در جهت ارتقای بهره وری🔑دانلود پاورپوینت اصول و مفاهیم مدیریت کیفیت🔑دانلود پاورپوینت ACLS🔑پاورپوينت سیب زمینی گیاهشناسی🔑پاورپوينت سیستم اسکادا و کاربرد آن🔑پاورپوینت سلامت الکترونیک🔑پاورپوینت آشنایی با کریم خان زند🔑پاورپوینت قوانین و مقررات بورس🔑پاورپوینت آموزش استفاده از انواع چرخ دنده🔑پاورپوينت حقوق و دستمزد و محاسبه پاداش بر اساس مبناهای مختلف🔑پاورپوينت سیستم عامل 43 اسلاید🔑دانلود پاورپوینت راهنمای نگارش گزارش مروری🔑پاورپوینت عملکرد و مدیریت صدور پروانه ها در صنایع کشاورزی🔑دانلود پاورپوینت تحول در سازمانها🔑پاورپوینت گیاه زيره سبز🔑پاورپوینت کتاب اصول آموزش هندبال 2 از علی رضا شهسوار 🔑پاورپوینت اصول اولیه دلفی